ابنیه و ساختمان
ساختمان های جنبی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ساختمان های جنبی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)
ساختمان های جنبی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

پروژه شامل 5 مجموعه ساختان با زیربنای 16.000 متر مربع می باشد. فضای ساخته شد بالغ بر 20.000 متر مربع با محوطه سازی و جاده های دسترسی می باشد.

ساختمان های مسکونی بادامستان و الهیه (قزوین) ساختمان های مسکونی بادامستان و الهیه (قزوین)
ساختمان های مسکونی بادامستان و الهیه (قزوین)

بر اساس سیاستهای شهرداری قزوین، پروژه­­ احداث شش دستگاه برج مسکونی 17 طبقه بادامستان و الهیه در سال 1390 به شرکت دی واگذار گردید. چهار دستگاه از برجهای مذکور در منطقه الهیه و دو دستگاه دیگر در محدوده بادامستان واقع شده است. در راستای سیاست‌های مدرن سازی شهری، مبنی برجایگزینی ساختمانهای بلندمرتبه با بافتهای قدیمی شهر، احداث برجهای بادامستان و الهیه که شامل 6 بلوک 17 طبقه با اسکلت فلزی و زیربنای کلی حدود شصت و سه هزار متر‌مربع می‌باشد، در دستور کار قرار گرفت و اجرای پروژه­های فوق در زیباسازی سیما و منظر شهر قزوین تأثیر بسزایی خواهد داشت.

ساختمان های مسکونی مهستان کیش ساختمان های مسکونی مهستان کیش
ساختمان های مسکونی مهستان کیش

عملیات اجرایی تهیه مصالح و اجرای فونداسیون ها ،اسکلت فلزی، سقفها و دیوارهای برشی بلوک‌هایA و B برجهای مسکونی مهستان در جزیره کیش طی 4 قرارداد جداگانه موضوع این پروژه می‌باشد. همچنین پروژه دارای فازهای توسعه‌ای است که به صورت تدریجی اجرا خواهد شد.

دهکده ی ساحلی خلیج فارس دهکده ی ساحلی خلیج فارس
دهکده ی ساحلی خلیج فارس

پروژه دهکده ساحلی خلیج فارس با الگوی شهر ایرانی و بر پایه استانداردهای یک شهر سالم و منطبق با شرایط اقلیمی خاص جزیره کیش در زمینی به مساحت تقریبی 21/5 هکتار در ساحل جنوب شرقی جزیره کیش و مشتمل بر واحدهای ویلایی تکی و دوبلکس، ساختمـان های بلند مرتبه، مراکز تجاری، خدماتی و تفریحی می باشد.

 مجتمع فرهنگی، تفریحی، ورزشی هزار و یک شهر مجتمع فرهنگی، تفریحی، ورزشی هزار و یک شهر
مجتمع فرهنگی، تفریحی، ورزشی هزار و یک شهر

افزودن ماژول جدید
0%