بندر و محوطه سازی

بندر و محوطه سازی

احداث تأسیسات زیربنایی جزیره نگیناحداث تأسیسات زیربنایی جزیره نگین احداث تأسیسات زیربنایی جزیره نگین
احداث تأسیسات زیربنایی جزیره نگین

این پروژه شامل احداث تونل تأسیسات به طول 2 کیلومتر، احداث ایستگاه های پمپاژ آب از دریا، مخزن آب بتنی 350 متر مکعبی به همراه تأسیسات مربوطه، احداث پست برق 20 کیلو ولت، احداث دایک ساحلی و استحصال اراضی و زیرسازی و روسازی معابر اصلی به طول 10 کیلومتر می باشد.

اسکله کانتینری جزیره نگین بندر بوشهراسکله کانتینری جزیره نگین بندر بوشهراسکله کانتینری جزیره نگین بندر بوشهر
اسکله کانتینری جزیره نگین بندر بوشهر

دارای 500.000 تی ای یو ظرفیت باربری، شامل دو پست اسکله به طول 600 متر و 400.000 متر مربع آماده سازی سایت بوده و اجرای بیش از 10 کیلومتر شمع مرکب را دارد.

مشاهده بیشتر
باغ گل و گیاه لواسانباغ گل و گیاه لواسانباغ گل و گیاه لواسان
باغ گل و گیاه لواسان

این پروژه بزرگترین و اصلی ترین باغ گل و گیاه در لواسان می باشد. در زمینی به مساحت 20.000 متر مربع ساخته شده و شامل مجموعه ساختمان های فرهنگی و هنری، گلخانه مدرن نمایشگاه گل و کافه کتاب می باشد.

مشاهده بیشتر
پارک نیاورانپارک نیاوران پارک نیاوران
پارک نیاوران

احـداث پارک نیاوران در سال 1348 به شرکت دی محـول گردید، این پارک با مساحتی حدود 62.000 متر مربع در طبقات مختلف با پله هـای متعددی ساخـته شده است که از مشخصات ویژه پارک محسوب می شود با دو ورودی یکی در شمـال خیابان پاسداران و دیگری در جنوب خیابان پاسداران قرار دارد. عملیات اجرایی شامل ساخت آب نما : 3320 مترمربع- گلکاری : 8000 مترمربع چمن کاری : 20000 مترمربع - 434 تیر روشنایی جهت تامین روشنایی فضای سبز پارک

بوستان ولایتبوستان ولایت بوستان ولایت
بوستان ولایت

پروژه عملیات اجرایی بخشی از بوستـان ولایت واقع در شهر تهران در پایان سال 1389 به شرکت دی واگذار گردید و در اوایل سال 1390 با اجرای عملیات بصورت شبانه روزی و پس از 65 روز به بهره برداری رسید. اجرای پروژه بوستان ولایت، محوطه پادگان قلعه مرغی تهران به یکی از بوستان‌های مدرن تهران تبدیل شده است و علاوه بر خروج منطقه نظامی و فرودگاهی که آلودگـی صوتی زیادی برای شهروندان ایجاد می‌کرد، به سرانه فضای سبز منطقه نیز اضافه گـردید.

افزودن ماژول جدید
0%