منو دسترسی
معدن دی

معدن تولید مصالح سنگدانه ای شرکت دی واقع در کیلومتر پنج کمربندی شهریار با مساحت تقریبی چهل هکتار و بهره گیری از پرسنل متخصص و با تجربه، سالیان متمادی است که بعنوان یک قطب اقتصادی مهم در سطح منطقه، اداره استاندارد، محیط زیست استان تهران و سازمان صنایع و معادن مطرح می باشد. همچنین با مجهز بودن به آزمایشگاه های دقیق، ماشین آلات و تجهیزات مدرن، توانایی تولید انواع شن و ماسه دانه بندی شده را منطبق با استاندارد 302 ایران و سایر استانداردها موجود از قبیل ASTM , BS را دارا می باشد.

در چهارچوب توافقنامه بهرهبرداری منعقد شده با استانداری تهران، معدن دی روزانه به میزان قابل توجهی شن و ماسه تولید می نماید و با توجه به عضویت معدن در انجمن صنفی تولید کنندگان شن و ماسه استان تهران، فروش کلیه محصولات خود را بر اساس نرخ های مصوب ارائه می نماید. این معدن دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد و پروانه بهره برداری جهت دانه بندی و شستشوی مصالح از سازمان صنایع استان تهران بوده و موفق به اخذ ایران کد، از وزارت صنایع جهت کلیه محصولات تولیدی خود گردیده است.

اولین واحد معدنی دارای پروانه بهره برداری 5 ساله با حداکثر ظرفیت برداشت در سطح استان تهران

اخبار

1402/03/29 در ساعت 10:16:00

انتخاب معدن شن و ماسه شرکت دی بعنوان واحد نمونه معدنی استان تهران برای چهارمین دوره

معدن شن و ماسه شرکت دی همانند سال های ۱۳۹۵ ۱۳۹۶ ۱۳۹۷ به عنوان معدن نمونه استان تهران انتخاب شد

ادامه مطلب
انتخاب معدن شن و ماسه شرکت دی بعنوان واحد نمونه معدنی استان تهران برای چهارمین دوره
1402/03/28 در ساعت 12:00:00

برای سومین سال انتخاب معدن شن و ماسه دی بعنوان واحد برتر معدنی

در مورخ 1399/04/25 در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما به منظور بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن رونمایی از واحدهای برتر معدنی استان تهران صورت پذیرفت .

ادامه مطلب
برای سومین سال انتخاب معدن شن و ماسه دی بعنوان واحد برتر معدنی
1402/03/24 در ساعت 09:22:00

انتخاب برای دومین سال متوالی به عنوان "یک واحد برتر معدنی استان تهران "

خوشبختانه با حمایت های انجام پذیرفته توسط سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران ، و پیروی از منویات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال جاری به عنوان " اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال " معدن شن و ماسه شرکت دی برای دومین سال متوالی به عنوان "یک واحد برتر برتر معدنی استان تهران " انتخاب گردیده است

ادامه مطلب
انتخاب برای دومین سال متوالی به عنوان "یک واحد برتر معدنی استان تهران "

اراضی شهریار در غرب تهران، در مسیر رودخانه کرج دارای غنی ترین و مرغوب ترین ذخایر شن و ماسه ای تهران می باشد. معدن شن و ماسه شرکت دی با تولید روزانه بالغ بر 4000 تن شن و ماسه دوبار شور دارای توانایی تولید دانه بندی های مورد نیاز پروژه های خاص می باشد. محصولات تولیدی این معدن در پروزه های ملی همچون آزاد راه تهران شمال- فرودگاه بین المللی امام خمینی ره-خطوط مترو شهر تهران و دیگر پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر با در اختیار داشتن ماشین آلات متعدد و دستگاه های سنگ شکن از نوع مخروطی CONE CRUSHER و  CLASSIFIER و همچنین پرسنل متخصص یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان در سطح ایران می باشد.

در راستای فعالیت های اقتصادی و رعایت عدالت اجتماعی و دست یافتن به اهداف توسعه متوازن در دوره ای که از سوی مقام معظم رهبری مزین به شعار " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل " شده، معدن شن و ماسه دی در دو سال متوالی بعنوان واحد نمونه معدنی موفق به دریافت تندیس زرین و لوح تقدیر از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردیده است.

گالری تصاویر

متن توضیحات تب در این قسمت قرار می گیرد

با توجه به استقرار آزمایشگاه کنترل کیفیت در معدن و با هدف انجام مطالعات و تحقیقات در زمینه مسائل مکانیک خاک، ژئوتکنیک و همچنین آزمایش های کنترل کیفیت بر روی کلیه محصولات تولیدی بطور روزانه و مستمر منجر به تولید محصولات با کیفیت و دارای استانداد گردیده است و در نهایت این امر موجب رضایتمندی مشتریان و استحکام در سازه های ساخته شده و طولانی بودن عمر آنها خواهد شد.

لیست آزمایش ها عبارتند از :

آزمایش دانه بندی الک

آزمایش ارزش ماسه ای Sand Equivalent Test

آزمایش تعیین وزن مخصوص و دانسیته خاک (AASHTO-T196,ASTM-D 1556 )

آزمایش تراکم آزمایشگاهی خاک

افزودن ماژول جدید
0%