منو دسترسی
راه و ترابری
بزرگراه و آزادراهبزرگراه و آزادراه
بزرگراه و آزادراه

شرکت دی در راستای رسالت بنیادین خود در جهت آبادانی و خدمت رسانی به هم میهنان خود و با شعار کیفیت برتر در ارائه خدمات عمرانی از بدو تأسیس تا کنون احداث انواع مسیرهای مواصلاتی و سازه ها و تأسیسات وابسته به آن ها اعم از آزادراه، بزرگراه، راه های اصلی و فرعی، راه آهن، مترو، انواع پل های بزرگ و کوچک، انواع تونل های جاده ای، شهری، آب بر، نفر رو، تونل های تأسیسات، فرودگاه و تأسیسات و تجهیزات وابسته، اسکله و ... را با بهره گیری از توان علمی، تجهیزاتی، ناوگان ماشین آلات و البته به پشتوانه نیروی انسانی متخصص خود بر عهده داشته است.
اجرای انواع پروژه های رسته راه و ترابری با کیفیت مطلوب و مورد رضایت کارفرمایان شرکت را مفتخر به دریافت رتبه یک در رشته راه و ترابری از دفتر امور پیمانکاران سازمان برنامه و بودجه نموده و افتخار ما حفظ این رتبه برای سالهای متمادی است.

 

 

مشاهده بیشتر
فرودگاه فرودگاه
فرودگاه

شرکت دی در راستای رسالت بنیادین خود در جهت آبادانی و خدمت رسانی به هم میهنان خود و با شعار کیفیت برتر در ارائه خدمات عمرانی از بدو تأسیس تا کنون انواع پروژه های ساختمانی و مسکونی و تأسیساتی، کارخانجات و ابنیه صنعتی، مراکز تفریحی و محوطه سازی و ... را با بهره گیری از توان علمی، تجهیزاتی، ناوگان ماشین آلات و البته به پشتوانه نیروی انسانی متخصص خود به انجام رسانیده است.
اجرای انواع پروژه های رسته ساختمان و ابنیه با کیفیت مطلوب و مورد رضایت کارفرمایان شرکت را مفتخر به دریافت رتبه یک در رشته ساختمان و ابنیه و نیز رتبه یک در رشته تأسیسات و تجهیزات از دفتر امور پیمانکاران سازمان برنامه و بودجه نموده و افتخار ما حفظ این رتبه برای سالهای متمادی است.
 

پل و تقاطع پل و تقاطع
پل و تقاطع

راه و راه آهن راه و راه آهن
راه و راه آهن

بندر بندر
بندر

پروژه های مرتبط
افزودن ماژول جدید
0%