منو دسترسی

بازدید مدیرعامل شرکت دی از معدن تولید مصالح سنگدانه ای شرکت دی

1403/02/07 در ساعت 08:24:01

در این بازدید که روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ انجام گردید، آقای مهندس متین فر مدیرعامل محترم به اتفاق آقای رضائی معاون مالی و منابع انسانی و نیز آقای مهندس زندی مدیر فنی، پیمان و رسیدگی ...

بازدید مدیرعامل شرکت دی از معدن تولید مصالح سنگدانه ای شرکت دی

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این بازدید که روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ انجام گردید آقای مهندس متین فر مدیرعامل محترم به اتفاق آقای رضائی معاون مالی و منابع انسانی و نیز آقای مهندس زندی مدیر فنی، پیمان و رسیدگی از مجموعه معدن بازدید به عمل آوردند . در این بازدید ضمن برگزاری جلسه با تیم مدیریتی معدن، از نزدیک نسبت به مشاهده عملیات تولید مصالح و همچنین فناوریهای مورد استفاده در جهت بهبود مستمر کیفیت مصالح و کاهش منابع مصرفی علی الخصوص آب و برق، بازدید به عمل آمده و توصیه های لازم در جهت بهبود مستمر کیفی و کمی مصالح در دستور کار تیم مدیریتی معدن قرار گرفت.


همچنین از تعمیرگاه مرکزی شرکت که در مجموعه معدن مستقر می باشد نیز بازدید لازم انجام پذیرفت.  این تعمیرگاه مرکزی با هدف بهسازی مستمر ناوگان ماشین آلات و تجهیزات ایجاد گردیده است.، در این بازدید نسبت به بررسی شرایط، امکانات و توانمندی های تعمیرگاه در پشتیبانی مستمر فرآیندهای کاری و تولیدی شرکت در پروژه های مختلف بررسی لازم صورت پذیرفت.


در پایان، از انبار مرکزی شرکت دی که در فضای مجموعه معدن واقع گردیده نیز بازدید به عمل آمد. انبار مرکزی نیز با هدف تمرکز توزیع متناسب منابع و امکانات در بین پروژه های مختلف ایجاد گردیده است.

بازدید آقای دکتر حسین دهقان ریاست محترم بنیاد مستضعفان از پروژه نهضت ملی مسکن دولت آباد کرمانشاه

1403/03/30 در ساعت 11:48:44

آقای دکتر حسین دهقان ریاست محترم بنیاد مستضعفان در روز شنبه 26 خردادماه 1403 در بخشی از سفر خود به استان کرمانشاه، اقدام به بازدید از پروژه نهضت ملی مسکن دولت آباد کرمانشاه نمودند

بازدید آقای دکتر حسین دهقان ریاست محترم بنیاد مستضعفان از  پروژه نهضت ملی مسکن دولت آباد کرمانشاه

هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت

1403/03/30 در ساعت 11:26:18

فرآیند ارزیابی هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت طی روزهای سه شنبه تا پنجشنبه 22 تا 24 خردادماه 1403 در شرکت دی برگزار گردید

هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت

بازدید سردار احمد خادم سید الشهداء و حجت الله عبدالملکی از پل پروژه اروند خرمشهر

1403/03/22 در ساعت 10:37:13

حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، نیز در این بازدید به اجرای بیش از۱۸ هزار میلیارد ریال طرح عمرانی در آبادان و خرمشهر اشاره و تصریح کرد: یکی از این طرح‌های مهم پل شهدای اروند است که ارزش اقتصادی و اجتماعی بالایی در منطقه دارد.

بازدید سردار احمد خادم سید الشهداء و حجت الله عبدالملکی از پل پروژه اروند خرمشهر

جلسه هیئت مدیره

1403/03/22 در ساعت 10:27:32

هفتمین جلسه هیئت مدیره شرکت در سال جاری در روز جمعه 18 خردادماه 1403 در محل پروژه احداث پل شهدای اروند برگزار شد.

جلسه هیئت مدیره

بافرمان سرپرست ریاست جمهوری؛ سد «شهری کور» در سیستان و بلوچستان آبگیری شد

1403/03/19 در ساعت 14:15:25

عملیات آبگیری این سد مهم که در شهر مهستان استان سيستان و بلوچستان واقع است، با حضور وزیر نیرو آغاز شد.

بافرمان سرپرست ریاست جمهوری؛  سد «شهری کور» در سیستان و بلوچستان آبگیری شد

پنجمین دوره همایش تعالی HSE

1403/03/12 در ساعت 17:06:22

پنجمین همایش ملی و جشنواره نشان تعالی سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) در تاریخهای 9 و 10 خردادماه سال 1403 در سالن همایش کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار گردید.

پنجمین دوره همایش تعالی HSE
نظر جدید
0%