پروژه های جاری

پروژه های جاری

طرح و ساخت عوامل پروازی فرودگاه اردبیل طرح و ساخت عوامل پروازی فرودگاه اردبیل
طرح و ساخت عوامل پروازی فرودگاه اردبیل

پروژه شامل بهسازی باند اصلی آسفالتی به طول 3.35 کیلومتر،تاکسی وی ارتباطی، اپرون به مساحت بالغ بر 24 هزار متر مربع، اصلاح سیستم زهکش های سطحی و زیر سطحی و اجرای سیویل ورک روشنایی می باشد.

احداث تاسیسات زیر بنایی جزیره نگین احداث تاسیسات زیر بنایی جزیره نگین
احداث تاسیسات زیر بنایی جزیره نگین

این پروژه شامل احداث تونل تأسیسات به طول 2 کیلومتر، احداث ایستگاه های پمپاژ آب از دریا، مخزن آب بتنی 350 متر مکعبی به همراه تأسیسات مربوطه، احداث پست برق 20 کیلو ولت، احداث دایک ساحلی و استحصال اراضی و زیرسازی و روسازی معابر اصلی به طول 10 کیلومتر می باشد.

 قطعه C منطقه یک آزاد راه تهران شمال قطعه C منطقه یک آزاد راه تهران شمال
قطعه C منطقه یک آزاد راه تهران شمال

این قطعه یکی از مشکل ترین و دارای حجیم ترین سازه های فنی از منطقه یک آزاد راه تهران شمال می باشد. طول کلی مسیر 6.1 کیلومتر با دو خط عبوری در مسیر می باشد. این پروژه شامل 7 دستگاه تونل با طول 7.9 کیلومتر، 6 دیوار حائل و یک دیوار خاک مسلح با سطح مقطع 7200 متر مربع و 9 ساختمان مدیریت اداری به مساحت 4400 متر مربع است.

مشاهده بیشتر
 سد مخزنی شهری کور و تاسیسات وابسته سد مخزنی شهری کور و تاسیسات وابسته
سد مخزنی شهری کور و تاسیسات وابسته

این پروژه یکی از حجیم ترین سازه های استان سیستان و بلوچستان می باشد که دارای بالغ بر 650 هزار متر مکعب بتن غلتکی است. طول تاج 325 متر و دارای ارتفاع حداکثری 60 متر می باشد. پروژه شامل 4 دایک به طول کلی 1.32 کیلومتر و 24 متر ارتفاع است. حجم ذخیره مخزن معادل 103 میلیون متر مکعب می باشد.

مشاهده بیشتر
 اسکله کانتیری جزیره نگین بندر بوشهر اسکله کانتیری جزیره نگین بندر بوشهر
اسکله کانتیری جزیره نگین بندر بوشهر

اسکله کانتینری جزیره نگین بندر بوشهر دارای 500.000 تی ای یو ظرفیت باربری، شامل دو پست اسکله به طول 600 متر و 400.000 متر مربع آماده سازی سایت بوده و اجرای بیش از 10 کیلومتر شمع مرکب را دارد.

مشاهده بیشتر
 باغ گل و گیاه لواسان باغ گل و گیاه لواسان
باغ گل و گیاه لواسان

این پروژه بزرگترین و اصلی ترین باغ گل و گیاه در لواسان می باشد. در زمینی به مساحت 20.000 متر مربع ساخته شده و شامل مجموعه ساختمان های فرهنگی و هنری، گلخانه مدرن نمایشگاه گل و کافه کتاب می باشد.

مشاهده بیشتر
 پل ارتباطی و ساختمان های جنبی فرودگاه بین المللی امام خمینی ره پل ارتباطی و ساختمان های جنبی فرودگاه بین المللی امام خمینی ره
پل ارتباطی و ساختمان های جنبی فرودگاه بین المللی امام خمینی ره

پروژه شامل 5 مجموعه ساختان با زیربنای 16.000 متر مربع می باشد. فضای ساخته شد بالغ بر 20.000 متر مربع با محوطه سازی و جاده های دسترسی می باشد. پل مکانیزه دسترسی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) دارای طول کلی 180 متر و شامل دو مسیر مکانیزه دسترسی می باشد.

مشاهده بیشتر
 پل جمهوری اسلامی / قم پل جمهوری اسلامی / قم
پل جمهوری اسلامی / قم

این پروژه بصورت EPC (از مهندسی تا ساخت )انجام شده است. طول کل پل 1.65 کیلومتر با سه خط عبوری در هر مسیر و با 9 رمپ و لوپ ورودی و خروجی. هر مسیر پل شامل 29 دهانه به طول 24.5 تا 85 بوده و بخش رمپ و لوپ دارای 28 دهانه با طول مشابه طراحی گردیده است. این اولین و یکی از بزرگترین سازه های پل در استان قم می باشد. سیستم سازه ای پل بصورت دال پیش تنیده – پس کشیده بوده که بالغ بر 32 کیلومتر کابل فولادی در عرشه پل بکار رفته و همچنین بیش از 6 کیلومتر شمع بتنی درجا اجرا شده است.

 ایستگاه مترو M3- میرزای شیرازی ایستگاه مترو M3- میرزای شیرازی
ایستگاه مترو M3- میرزای شیرازی

پروژه مطروحه فوق در اسفند ماه سال 1390 از طریق مناقصه محدود و یک مرحله­ای به شرکت دی واگذار گردید. محل اجرای پروژه در خیابان شهید بهشتی، تقاطع میرزای شیرازی در شهر تهران واقع شده است. اهداف اجرایی پروژه و دستاوردهای احتمالی آن: امكان انجام سفرهاي درون شهري و ارتباط حومه با مركز تهران توجه به مسائل زيست محيطي با كاستن از حجم شبكه هاي حمل و نقل ايجاد و گسترش فرهنگ نظم با توجه به ارزش والاي وقت در زندگي روزمره بهينه سازي حمل و نقل شهري صرفه جويي در مصرف سوخت صرفه­ جويي در هزينه درمان و نظافت ناشي از آلودگي هوا گامي مؤثر در توسعه پايدار شهرها

 تقاطع غیر همسطح جاده قدیم قم با بلوار علامه عسگری ( چهار راه باقر شهر ) تقاطع غیر همسطح جاده قدیم قم با بلوار علامه عسگری ( چهار راه باقر شهر )
تقاطع غیر همسطح جاده قدیم قم با بلوار علامه عسگری ( چهار راه باقر شهر )

طول کلی پل شامل 340 متر با 2 خط عبوری می باشد. این پل شامل 5 دهانه با طول بین 24 تا 40 متر بوده و سیستم سازه ای پل بصورت تیر فلزی و دال بتنی می باشد. علاوه بر پل اصلی پروژه دارای 3 سازه روگذر، زیر گذر و پل دور برگردان به طول کلی 1120 متر است.

 تقاطع غیر همسطح پردیسان / قم تقاطع غیر همسطح پردیسان / قم
تقاطع غیر همسطح پردیسان / قم

طول کلی پل شامل 60 متر با 3 خط عبوری و 8 رمپ و لوپ ورودی و خروجی می باشد. این پل شامل 3 دهانه با طول بین 15 تا 30 متر بوده و سیستم سازه ای پل بصورت تیر پیش ساخته بتنی می باشد.

افزودن ماژول جدید
0%